Семінар НАЗЯВО у ЗДМФУ

13 червня  в Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті з великим успіхом пройшов методичний семінар «Розвиток культури якості та проблеми академічної доброчесності в медичному університеті». Це стало підсумковою подією річного циклу підвищення кваліфікації для працівників закладу вищої освіти.

На запрошення ректора ЗДМФУ, професора Юрія Колесника перед ректоратом, науково-педагогічними працівниками  університету та гарантами освітніх програм із напрочуд актуальною для всіх освітян темою виступила доктор філологічних наук, професорка Олена Єременко, заступниця Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, експертка у сфері забезпечення якості вищої освіти.

У формі інтерактивного вебінару Олена Володимирівна розкрила особливості формування університетського середовища культури якості як спільної мети стратегічного розвитку ЗВО та вирішення проблем академічної доброчесності в процесі освітньої та наукової діяльності. Усі питання було прокоментовано згідно з останніми новаціями у сфері освітнього законодавства та сфокусовано саме на особливостях функціонування вищої медичної освіти крізь призму акредитаційного оцінювання освітніх програм і ефективного здійснення постакредитаційного моніторингу.

Загалом подія викликала велику цікавість у колективі ЗДМФУ – до методичного вебінару приєдналося більше двохсот учасників. Усі охочі мали можливість поставити спікерці свої запитання, на які вона надала ґрунтовні фахові відповіді.

У  заключному слові професор Юрій Колесник від імені всіх колег подякував Олені Єременко і висловив сподівання щодо продовження цього актуального спілкування вже в офлайн-форматі в стінах нашого університету.

 

14.06.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту