Постійнодіючий методичний семінар

21 лютого 2024 року у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті відбулася п’ята зустріч у рамках спеціального проєкту підвищення якості освітнього процесу в університеті – постійнодіючого методичного семінару для науково-педагогічних працівників ЗДМФУ.  

П’яте засідання включало одразу дві події – по-перше, завуч кафедри анатомії людини, оперативної хірургії та топографічної анатомії, доцент Михайло Вовченко ділився з колегами успішним досвідом створення електронних посібників різних типів і презентував академічні видання, розповів про методику розробки та створення таких напрацювань. 
Друга частина семінару, згідно з планом, була проведена керівником навчально-методичного відділу, доцентом Юрієм Ганошенком у формі обміну досвідом між викладачами ЗДМФУ з теми конфліктології в освітній галузі. Під час обговорення розглядалися психологічні особливості конфлікту в соціальному середовищі, види конфліктів, специфіка протікання конфлікту в освітньому процесі, стратегії поведінки у конфлікті і найбільш пріоритетні з них у роботі викладача.
 
У ході активного обговорення викладачі університету вирішували актуальні для сьогодення проблеми зростання рівня внутрішньої конфліктності учасників освітнього процесу внаслідок стресогенної ситуації воєнного часу. 
 
Понад сімдесят науково-педагогічних працівників, які приєдналися до семінару, з великим зацікавленням взяли участь у роботі семінару. Завідувачка кафедри дитячих хвороб професор Людмила Боярська, доцентка кафедри клінічної фармації, фармакотерапії, фармакогнозії та фармацевтичної хімії Наталя Іванькова, старша викладачка кафедри мікробіології, вірусології та імунології Кристина Крупєй, асистентка кафедри загальної практики-сімейної медицини Олександра Троян ділилися практичними проблемними ситуаціями з власного досвіду та успішними стратегіями вирішення конфліктних ситуацій, наголошуючи на толерантності, тактовності та емпатичності як вимогах до сучасного викладача вищої школи.
 
Така ініціатива ректорату ЗДМФУ для утворення майданчика для обговорення актуальних методичних проблем і обміну досвідом в середовищі викладачів уже вкотре довела свою ефективність і потрібність.
 
Наступне засідання відбудеться 20 березня 2024 року і буде присвячене тренінгу для відповідальних за ведення електронних ресурсів кафедр.

 

Положення про постійнодіючий методичний семінар для науково-педагогічних працівників ЗДМФУ 

Календарно-тематичний план

 

 

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту