Новини навчального відділу ЗДМФУ

Новини навчального відділу ЗДМФУ.

Осінній семестр 2023-2024 н.р.

До уваги здобувачів освіти усіх спеціальностей розклад навчальних занять осіннього семестру   31.12.2023

Засідання Циклових методичних комісій

Сьогодні відбулися планові засідання дев’яти циклових методичних комісій ЗДМФУ. У змішаному форматі - онлайн та очно, - обговорювали  низку важливих питань, означених затвердженими планами роботи. 
Важливе місце у порядку денному зайняв аналіз підсумків  екзаменаційно-залікової сесії 2022-23р., ліцензійних іспитів КРОК, об'єктивованого структурованого клінічного іспиту, підсумкової Атестації студентів шостого курсу.  Ці питання, у контексті покращення рівня підготовки студентів до іспитів у поточному семестрі, обговорили на засіданнях комісій хірургічних, терапевтичних, педіатричних дисциплін. 

Шановні першокурсники!

Раді вітати вас у нашій університетській спільноті!

Віримо у вас,  ваше бажання навчатися, вашу наполегливість і впертість,  вашу сміливість і чесність. І покладаємо на вас великі надії – ви обов’язково станете чудовими фахівцями! Запорізький державний медико-фармацевтичний університет має невичерпне джерело знань і технологій – все це для вас. Скористайтеся сповна, зростайте як фахівці, вдосконалюйтесь!

Україна потребує висококласних фахівців, тож за вами – майбутнє!

У перший день навчання запрошуємо вас до вступної актової лекції за участю ректора Запорізького державного медико-фармацевтичного університету, професора Юрія Михайловича Колесника.

Початок трансляції 01.09.2023 р. о 10:00, підключення до зібрання відбуватиметься за допомогою сервісу Youtube. Посилання для підключення: https://youtube.com/live/Y-hlv2NBf98   1.09.2023

Посвята у студенти

Вітаємо у ЗДМФУ, дорогі першокурсники!
Ми б хотіли сказати це вам особисто, вітаючи вас з приєднанням до нашої університетської спільноти, побачити ваші розумні очі і юні посмішки. І хоч знову змушені робити це дистанційно, ми раді, що, ви у нас є і що завдяки ЗСУ ми маємо змогу вітати найкращих вступників - 2023. 
Запрошуємо на Посвяту!

Засідання Циклових методичних комісій

Сьогодні в ЗДМФУ у змішаному форматі  відбулося перше у новому навчальному році засідання дев’яти циклових методичних комісій: терапевтичних, хірургічних, педіатричних, медико–біологічних, фізико–хімічних, фармацевтичних, гігієнічних, суспільних та гуманітарних, стоматологічних дисциплін.   31.08.2023

Засідання Циклових методичних комісій

Завершення  навчального  року  спонукає до аналізу результатів проведеної роботи та до перспективного бачення і пошуку нових її форм  і методів  на прийдешній період діяльності.  Саме в такому руслі сьогодні відбувалися останні в поточному навчальному році засідання дев’яти  циклових методичних комісій ЗДМФУ: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико–біологічних дисциплін, фізико– імічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін.   15.06.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту