Засідання Центральної методичної ради ЗДМФУ

Сьогодні відбулося останнє у поточному навчальному році засідання Центральної методичної ради університету. На засіданні обговорили і затвердили звіти про роботу ЦМР, циклових методичних комісій і навчально-методичного відділу за 2023-2024 навчальний рік, плани роботи на 2024-2025 навчальний рік. Декани факультетів надали інформацію щодо перевірки роботи кафедр протягом навчального року з планування та здійснення освітнього процесу.

Учасники засідання ЦМР ознайомились з інформацією заступника голови ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів доцента Юрія Ганошенка і затвердили методичні матеріали кафедр.

Підсумовуючи результати роботи Центральної методичної ради ЗДМФУ, заступниця голови ЦМР, проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти Світлана Моргунцова зазначила: «Найголовніше, що цього року ми працювали єдиними монолітом. Я дуже вдячна, що завжди відчувалася ваша людська теплота й енергія. Нам усе вдалося! Якщо нам вдасться побороти найгірше, що трапилося в нашому житті, то буде найбільша наша перемога, а все, що вимагалося від нас кожного дня, ми робили, ми перемагали і гідно себе вели».

23.05.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту