Друге заняття на курсах підвищення педагогічної майстерності викладачів

Друге заняття на курсах підвищення педагогічної майстерності викладачів

З минулого тижня за ініціативи ректорату в Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті тривають курси підвищення кваліфікації з педагогічних компетенцій «Інноваційні педагогічні технології та психологічний супровід освітнього процесу в підготовці фахівців галузі «Охорона здоров’я».

До навчання залучено науково-педагогічних працівників практично з усіх кафедр університету з метою набуття нового досвіду на базі актуальних наукових здобутків сучасної педагогічної та психологічної науки, спрямованих лекторами курсів спеціально під особливості підготовки здобувачів медичного і фармацевтичного напрямків.

Перше заняття пройшло з великим успіхом, а актуальні для всіх освітян теми дотримання принципів академічної доброчесності в науковій та освітній діяльності та майстерності педагогічного спілкування викликали тривале активне обговорення серед слухачів.

Друге заняття присвячено психологічним проблемам організації освітнього процесу і забезпечується фахівцями Запорізького національного університету.

З розглядом теми «Європейські механізми впровадження культури толерантності: правові моделі й ініціативи громадянського суспільства» в контексті сучасної освіти виступила декан філологічного факультету ЗНУ, доцент Ірина Бондаренко. Лекторка на численних прикладах представила загальну природу толерантності та інклюзивності в європейському культурному просторі та проблеми її реалізації в Україні.

Також відбулося заняття на вельми актуальну для всіх  сьогодні тему – лекцію про управління стресом і профілактику емоційного вигорання працівників сфери охорони здоров’я провела доцент кафедри психології ЗНУ Наталя Мосол. Спілкування з аудиторією було побудовано в живій інтерактивній формі, із елементами самодіагностування слухачами свого рівня стресу, його ознак, а також із обговоренням методик подолання стресу.

Обидві теми викликали значне зацікавлення аудиторії та спричинили дискусію серед слухачів.

22.03.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту