Підсумки виконання заходів системи забезпечення якості вищої освіти ЗДМФУ за осінній семестр 2023-2024 н.р.

 

Протягом поточного навчального року під керівництвом ректорату в університеті реалізовано цілу низку заходів, спрямованих на забезпечення внутрішньої системи якості освіти і освітньої діяльності. Метою функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті є гарантування якості освіти, підтримка авторитету закладу вищої освіти в суспільстві, постійне та послідовне підвищення якості освітньої діяльності.

За результатами осіннього семестру 2023-2024 н.р. видано збірник-довідник «Комплекс реалізованих заходів системи якості освіти та освітньої діяльності ЗДМФУ у осінньому семестрі 2023-2024 н.р.», в якому відображено усі аспекти виконання заходів системи забезпечення якості вищої освіти ЗДМФУ: оновлення нормативної бази ЗВО з питань організації освітнього процесу, наповнення електронних навчально-методичних ресурсів кафедр університету, загальні параметри та статистичні дані комплексного моніторингу освітнього процесу, відомості про заходи контролю академічної успішності та їх результати, виконання заходів з поглибленого вивчення української мови та академічної доброчесності в ЗДМФУ та аналіз проведених анкетувань здобувачів освіти як форми зворотного зв’язку з оцінкою задоволеності якістю навчання.

 

 

23.02.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту