Засідання Центральної методичної ради ЗДМФУ

Сьогодні у Запорізькому державному медико-фармацевтичному університеті в офлайн-форматі відбулося засідання Центральної методичної ради, під час якого розглянуто ряд важливих питань навчально-наукової роботи університету.
 
Декани факультетів доценти Костянтин Лур’є, Юрій Полковников, Олександр Кремзер, Олексій Бігдан, Тарас Іваненко, професор Максим Шишкін, директор ННІПО професор Юрій Рябоконь провели різнорівневий порівняльний аналіз результатів складання ЄДКІ та ЛІ КРОК 3 здобувачами освіти галузі знань «22 Охорона здоров’я», оцінили ї відповідність цільовим показникам, запропонували план заходів з підготовки до складання іспитів у 2024 році. 
 
Важливим питанням, запропонованим до розгляду на ЦМР, стала організація заочного періоду навчання інтернів на базах стажування. Про її стан та заходи щодо удосконалення доповів директор ННІПО професор Юрій Рябоконь.
 
Заступник голови Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів доцент Юрій Ганошенко представив звіт про навчально-методичну видавничу діяльність кафедр медичного університету за 2023 рік та виніс на обговорення учасників ЦМР перспективного плану підготовки методичних видань на 2024 рік.
 
Проректор з науково-педагогічної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова зупинилася на питанні підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу університету, якому у ЗДМФУ приділяється постійна увага з боку ректорату. 
 
Впровадження симуляційного навчання, використання Міжкафедрального тренінгового центру для відпрацювання практичних навичок здобувачами освіти висвітлила керівник МКТЦ Катерина Романова.
 
Традиційно ЦМР затвердила методичні матеріали кафедр. 
22.02.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту