Засідання циклових методичних комісій

Відбулося засідання дев’яти циклових методичних комісій ЗДМФУ.  На обговорення було винесено ряд актуальних питань, якими нині живуть кафедри.

Серед пріоритетів:  підсумки результатів осіннього семестру та зимової сесії на кафедрах; підготовка студентів 6 курсу до державної атестації в поточному  році; обговорення питання  інформаційного забезпечення навчальних матеріалів на сайтах кафедр медичного факультету університету та оновлення навчальної інформації на початок весняного семестру.
 
Члени циклових методичних комісій приділили увагу  питанням впровадження інтерактивних методів у навчальний процес,  розробки та використання навчальних електронних видань у вивченні  дисциплін. Йшлося також про методичні аспекти впровадження нових форм навчання, що базуються на сучасних інформаційних технологіях. 
 
Під час засідань порушувалися  питання активізації діяльності студентських наукових товариств на кафедрах, а також проблема підвищення кваліфікації для викладачів непрофільних кафедр закладу вищої медичної освіти. 
 
Від доброї традиції системно заслуховувати на засіданнях методичні доповіді не відступили члени ЦМК суспільних та гуманітарних дисциплін, - цього разу їхній увазі методичну доповідь «Психолого-педагогічна складова підготовки майбутніх медичних працівників різних спеціальностей» представив заступник голови Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів доцент Юрій Ганошенко.
 
Традиційно кожна  циклова комісія розглянула та затвердила навчально – методичні матеріали кафедр з подальшим спрямуванням їх на розгляд ЦМР.
 
 
16.02.2024

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту