Засідання Центральної методичної ради

Відбулися засідання дев’яти циклових методичних комісій Запорізького державного медико – фармацевтичного університету: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико – біологічних дисциплін, фізико – хімічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін.

На передній план обговорень в комісіях виступає тематика навчального процесу, завершення семестру,  підготовка до зимових іспитів та до складання ОСКІ, ЄДКІ, ліцензійних іспитів «КРОК». У цьому руслі йшлося про стан готовності кафедр до проведення семестрових контрольних заходів, поліпшення академічної  успішності студентів, виконання магістерських робіт. вдосконалення самостійної роботи студентів, обговорення та затвердження екзаменаційних матеріалів до проміжної та підсумкової атестації.

У полі зору членів ЦМК були також обговорення підсумків рейтингової оцінки діяльності кафедр, оптимізації роботи  із сучасними інформаційними технологіями, електронними журналами та електронними відомостями.

Актуальними для розгляду виявились питання про навчально-методичне забезпечення навчального процесу в інтернатурі, аспекти безперервного професійного розвитку та  інші насущні проблеми освітнього процесу.

Учасники засідань всіх циклових методичних комісій розглянули, обговорили і затвердили навчально-методичні матеріали кафедр.

21.12.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту