Засідання Циклових методичних комісій

Відбулися засідання дев’яти циклових методичних комісій Запорізького державного медико – фармацевтичного університету: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико – біологічних дисциплін, фізико – хімічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін.

У черзі денній структурних навчально – методичних підрозділів превалювали злободенні теми: підготовка до заліково - екзаменаційної зимової сесії та затвердження іспитових матеріалів; алгоритм опанування здобувачами практичних навичок; ефективність використання онлайн курсів здобувачами під час їхньої самостійної роботи; упровадження новітніх інформаційних технологій у навчальний процес, інші.

Члени ЦМК приділили увагу аналізу  академічної успішності здобувачів на підставі проміжних результатів  онлайн навчання, а також обмінялися думками з приводу ефективності виведення за бажанням груп студентів опановувати наживо практичні навички.

На засіданнях також обговорювалося питання якості підготовки магістерських робіт, результати виробничої практики студентів, особливості  контролю успішності іноземних здобувачів.

Йшлося й про наукову діяльність співробітників кафедр, удосконалення навчально-методичної роботи та підготовку підручників для викладачів і студентів,  а також роботу з аспірантами у світлі нових вимог щодо  підготовки ними наукових досліджень.

Під час обговорень порушувалися питання дотримання мовного законодавства у навчальному процесі, а також виховної, патріотичної  роботи серед здобувачів, яка особливо актуальна під час воєнного стану.

На усіх засіданнях було розглянуто та затверджено навчально – методичні матеріали кафедр.

16.11.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту