Стартувало навчання у Школі молодого викладача


Питання підготовки молодих педагогічних працівників залишається пріоритетним для ректорату ЗДМФУ. Попри воєнний стан і весь комплекс проблем сьогодення не відкладається на потім ідея підвищення кваліфікації для педагогічних працівників закладів вищої освіти зі стажем викладацької роботи менше трьох років. Тому 11 жовтня 2023 року  уже всьоме стартує навчання у Школі молодого викладача Запорізького державного медико-фармацевтичного університету (ШМВ).   

Молоді викладачі  мають можливість у невимушеній колегіальній обстановці, проте на високому фаховому рівні,  обговорити й вирішити актуальні для себе питання організації навчального процесу, перейняти досвід співпраці зі студентською аудиторією, отримати актуальну методичну допомогу в різних сферах своєї роботи.

 

 

На першому занятті відбулося знайомство зі слухачами, із привітальним словом виступила керівниця ШМВ, професорка Ольга Турган, принагідно ознайомивши присутніх із планом спільної п’ятимісячної роботи. Перше заняття, присвячене професіограмі сучасного викладача ЗВО та складових його роботи, провів доцент кафедри культурології та українознавства, керівник методичного відділу ЗДМФУ Юрій Ганошенко.

 

За підтримки ректорату та колективними зусиллями досвічених викладачів кафедр культурології та українознавства, суспільних дисциплін, медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій, а також працівників відділу навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів і бібліотеки, планується допомогти молодим педагогічним працівникам підвищити рівень своїх викладацьких компетентностей як на теоретичному, так і на практичному рівні. Звичайно ж, потрібними для усіх слухачів школи стануть майстер-класи із викладання фахових дисциплін і круглий стіл з обміну досвідом викладання, які проведуть викладачі-клініцисти зі значним досвідом роботи.

Цьогоріч слухачами Школи молодого викладача ЗДМФУ стали співробітники кафедр – неврології, інфекційних хвороб, травматології та ортопедії, акушерства і гінекології, пропедевтичної та хірургічної стоматології, патологічної фізіології з курсом нормальної фізіології, факультетської педіатрії, управління та економіки фармації, терапевтичної, ортопедичної та дитячої стоматології, природничих дисциплін для іноземних студентів та токсикологічної  хімії, дитячих хвороб, – тобто практично усіх напрямків, за якими готуються студенти нашого унівеститету.

За час свого існування Школа молодого викладача постійно оновлює календарно-тематичний план своєї роботи, модифікуючи його під потреби аудиторії. Саме тому на перших заняттях проводиться анкетування, за результами якого потім будуть також базуватися заняття. Навчання триватиме за трьома основними змістовими блоками:

12.10.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту