Засідання Циклових методичних комісій

Сьогодні відбулися планові засідання дев’яти циклових методичних комісій ЗДМФУ. У змішаному форматі - онлайн та очно, - обговорювали  низку важливих питань, означених затвердженими планами роботи. 
 
Важливе місце у порядку денному зайняв аналіз підсумків  екзаменаційно-залікової сесії 2022-23р., ліцензійних іспитів КРОК, об'єктивованого структурованого клінічного іспиту, підсумкової Атестації студентів шостого курсу.  Ці питання, у контексті покращення рівня підготовки студентів до іспитів у поточному семестрі, обговорили на засіданнях комісій хірургічних, терапевтичних, педіатричних дисциплін. 
 
Члени комісії медико – біологічних дисциплін заслухали інформацію завідувачів кафедрами про стан оновлення  навчально-методичної документації на веб-сайті кафедри в SharePoint Office 365 з урахуванням ресурсів електронної бібліотеки. Обмінювались  досвідом проведення навчального процесу в онлайн форматі.  
Важливого значення викладачі надають самостійній підготовці здобувачів освіти. Про забезпечення організації самостійної роботи студентів на кафедрах  онлайн – курсами, навчально-методичною літературою  йшлося на засіданні ЦМК стоматологічних дисциплін, фізико-хімічних дисциплін. Оновлення форм самостійної роботи, відповідно до принципів сучасної вищої школи, обговорили члени комісії суспільних та гуманітарних дисциплін.
 
У полі зору комісії фармацевтичних дисциплін був аналіз методичної роботи кафедр цього профілю, а також  заслухали питання методичного забезпечення на кафедрах УЕФ та клінічної фармакології. Члени комісії гігієнічних дисциплін обговорили  заходи безперервного професійного розвитку на кафедрі загальної гігієни, медичної екології та профілактичної медицини. Про  організацію та методичне забезпечення навчального процесу післядипломної освіти з використанням онлайн – курсів йшлося  на комісії стоматологічних дисциплін.
 
Серед обговорюваних також стояли питання міжнародного співробітництва студентів та викладачів та подальшого вдосконалення навичок володіння англійською мовою; інтерактивної співпраці зі студентами на лекціях;  вдосконалення викладання фармацевтичних дисциплін  державною мовою та ряд інших. 
 
Традиційно учасники засідань ЦМК розглянули, обговорили і затвердили навчально-методичні матеріали кафедр.
21.09.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту