Засідання Циклових методичних комісій

Сьогодні в ЗДМФУ у змішаному форматі  відбулося перше у новому навчальному році засідання дев’яти циклових методичних комісій: терапевтичних, хірургічних, педіатричних, медико–біологічних, фізико–хімічних, фармацевтичних, гігієнічних, суспільних та гуманітарних, стоматологічних дисциплін.

Черги денні були насичені. Учасники обговорень  порушили питання  готовності кафедр до 2023–2024 навчального року. У цьому контексті йшлося про підсумки атестації студентів, лікарів-інтернів у минулому році, проаналізовано висновки та пропозиції голів атестаційних комісій, які потрібно врахувати в поточному семестрі.

Завідувачі кафедр поінформували про підготовку навчально-методичних матеріалів до навчального процесу, оновлення навчально-методичної документації на веб-сторінках кафедр з урахуванням ресурсів електронної бібліотеки.

Члени циклових комісій зосередили увагу на дотриманні мовного законодавства України під час підготовки навчально-методичних матеріалів, проведення практичних занять та лекцій. Йшлося також про функціонування державної мови у сфері трудових відносин.

Також обговорювалися особливості  навчального процесу в умовах воєнного стану, питання організації дистанційної освіти з використанням IT-технологій для щоденних занять та ліцензійних іспитів, інше. Так, на цикловій комісії стоматологічних дисциплін відбулося детальне обговорення результатів підсумкової Атестації іспитів з терапевтичної, хірургічної, ортопедичної та дитячої стоматології, що відбувалися дистанційно в умовах воєнного стану. Також проаналізували підсумки Атестації лікарів–інтернів з урахуванням зауважень Голови атестаційної комісії.

Традиційно кожна  циклова комісія розглянула та затвердила навчально–методичні матеріали кафедр з подальшим спрямуванням їх на розгляд ЦМР.

31.08.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту