Засідання Циклових методичних комісій

Завершення  навчального  року  спонукає до аналізу результатів проведеної роботи та до перспективного бачення і пошуку нових її форм  і методів  на прийдешній період діяльності.  Саме в такому руслі сьогодні відбувалися останні в поточному навчальному році засідання дев’яти  циклових методичних комісій ЗДМФУ: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико–біологічних дисциплін, фізико– імічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін.

Серед порушених питань вирізнялися головні: обговорення результатів онлайн іспитів літньої екзаменаційної сесії 2022-2023 навчального року; розгляд та затвердження виконання індивідуальних планів викладачів на 2022-2023 н.р.; обговорення і затвердження робочих програм дисциплін, які будуть викладатися на кафедрах на додипломному й на післядипломному етапах навчання здобувачів. Йшлося також про організацію і планування роботи колективів кафедр на наступний навчальний рік; затвердження робочих навчальних програм та силабусів; хід підготовки до проведення літньої практики, реалізації освітнього проекту "Літня школа із закріплення практичних навичок" та інше.

Традиційно кожна  циклова комісія  розглянула та затвердила навчально–методичні матеріали кафедр.

15.06.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту