Засідання Центральної методичної ради

Сьогодні за головування проректора з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти, доцента Світлани Моргунцової в режимі онлайн в MS Teams відбулося засідання Центральної методичної ради ЗДМУ.

Першим питанням черги денної присутні заслухали доповідь директора наукової бібліотеки університету Тетяни Карпенко про організаційно – методичну роботу бібліотеки в умовах запровадження новітніх інформаційних технологій та методів і форм викладання.

Декан ФПО, професор Юрій Рябоконь, завідувач кафедри стоматології післядипломної освіти ЗДМУ, доктор медичних наук Олег Міщенко  доповіли про стан організації заочного періоду навчання інтернів зі спеціальності «Стоматологія» на базах стажування та заходи щодо його удосконалення.

Звіт про навчально – методичну видавницьку діяльність кафедр медичного університету за 2022 рік та обговорення перспективного плану підготовки методичних видань на 2023 рік представив загалу заступник голови Ради з навчально – методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів доцент Юрій Ганошенко.

Проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти, доцент Світлана Моргунцова поінформувала  ЦМР про  стан організаційної роботи з підвищення кваліфікації професорсько – викладацького складу університету.

Розгорнуте повідомлення про використання Міжкафедрального тренінгового центру та впровадження симуляційного навчання в освітній процес зробили декани факультетів – доцент Володимир Компанієць, доцент Юрій Полковніков, доцент Максим Шишкін, доцент Тарас Іваненко, керівник МТЦ Катерина Романова.

Учасники засідання  ЦМР ознайомились з  інформацією доцента   Юрія Ганошенка  і затвердили методичні матеріали кафедр.

23.02.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту