Засідання циклових методичних комісій

Засідання циклових методичних комісій

Відбулися засідання дев’яти циклових методичних  комісій університету. Працювали ЦМК: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико–біологічних дисциплін, фізико–хімічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін. 
 
Серед чільних питань, що обговорювались під час засідань:  підсумки та аналіз результатів осіннього семестру та зимової сесії на кафедрах; підготовка студентів шостого курсу до державної атестації в умовах воєнного часу:  впровадження в навчальний процес онлайн курсів та використання системи дистанційного навчання для удосконалення організації самостійної роботи студентів.
 
Члени ЦМК  приділили увагу  обговоренню питань розробки та використання навчальних електронних видань, підготовки навчально-методичних матеріалів. Йшлося також про  впровадження інтерактивних методів у навчальний процес, організацію діяльності студентських наукових товариств на кафедрах, про  
підвищення кваліфікації для викладачів непрофільних кафедр та багато іншого.
 
На усіх засіданнях  були затверджені методичні матеріали кафедр.
17.02.2023

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту