Засідання Центральної методичної ради

Сьогодні у форматі онлайн за головування проректора з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти, доцента С.А. Моргунцової,  відбулося засідання Центральної методичної ради ЗДМУ.

Першим питанням черги денної учасники засідання ЦМР розглянули інформацію деканів I, II, і III медичних факультетів, I фармацевтичного та II міжнародного про  підготовку до зимової сесії та атестації випускників.

З повідомленнями про реалізацію заходів та досягнуті результати в рамках концепції якості освіти в Запорізькому державному медичному університеті виступили завідувач кафедри пропедевтики дитячих хвороб професор О.Г. Іванько та керівник Центру дистанційної освіти, телемедицини та якості освіти, старший викладач В.С. Дмитрієв.

Увазі присутніх було представлено аналіз успішності використання і подальші перспективи впровадження дистанційного навчання в освітньому процесі. Свої міркування на підставі показників рівня підготовки здобувачів освіти висловили декани факультетів : доцент  Компанієць В.М., доцент Полковніков Ю.Ф., доцент Шишкін М.А., доцент Кремзер О.А., доцент Іваненко Т.В.

Завідувачка  кафедри культурології та українознавства професор О.Д Турган зосередила увагу присутніх на підсумках проведення заходів з нагоди Дня української писемності та написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Про стан практичної підготовки студентів третього медичного факультету, які навчаються  зі  спеціальності «Стоматологія», поінформував загал декан ІІІ медичного факультету доцент Шишкін М.А. 

Розгорнуте повідомлення про стан організації освітнього процесу та методичного забезпечення викладання військової медицини на кафедрах університету представили завідувач кафедри медицини катастроф та військової медицини професор Перцов В.І., старший  викладач кафедри медицини катастроф та військової медицини Муляр В.Ф.

Учасники засідання  ЦМР ознайомились з  інформацією доцента  кафедри культурології та українознавства  Ю.А. Ганошенка  і затвердили методичні матеріали кафедр.

8.12.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту