Засідання Циклових методичних комісій

 Напередодні початку навчального року відбулися засідання дев’яти циклових методичних комісій Запорізького державного медичного університету.
 Найважливіше питання на порядку денному кожної комісії - готовність кафедр до 2022-2023 навчального року. Члени комісій звертали увагу на підсумки роботи в минулому навчальному році, результати перевірки роботи кафедр, що має стимулювати якість навчального процесу.
 Серед головних розглядали підготовку навчально-методичних матеріалів, а також стан оновлення навчально-методичної документації на сайті університету, ВЕБ-порталі, ВЕБ-сторінках кафедр відповідно до вимог часу та з урахування ресурсів електронної бібліотеки університету.
 Розглянули і затвердили робочі програми з  дисциплін, графіки відпрацювань, взаємовідвідувань лекційних курсів і лабораторних занять денного та заочного відділень, а також обговорювали забезпечення необхідною навчально-методичною літературою  вітчизняних, іноземних та англомовних студентів.
 На  засіданнях ЦМК розглянули, обговорили і затвердили навчально-методичні матеріали кафедр.

30.08.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту