Засідання Циклових методичних комісій

 Сьогодні відбулися  останні в поточному навчальному році засідання дев’яти циклових методичних комісій. Обговорювали ряд важливих питань, що означені затвердженими планами роботи, учасники засідань наступних ЦМК: терапевтичних дисциплін, хірургічних дисциплін, педіатричних дисциплін, медико–біологічних дисциплін, фізико–хімічних дисциплін, фармацевтичних дисциплін, гігієнічних дисциплін, суспільних та гуманітарних дисциплін, стоматологічних дисциплін.
 Головними темами обговорень на  засіданнях  були: підсумки  результатів заліково-екзаменаційної сесії та підсумкової Атестації  випускників  у 2021-2022 навчальному році;  особливості навчального процесу, навчально-методичної і наукової роботи в умовах воєнного стану; організація та оптимізація проведення самостійної роботи студентів на кафедрах; звіти завідувачів кафедр про виконання індивідуального плану та досянень у професійній діяльності викладачів кафедри.
 У процесі обговорень ряду ЦМК порушувались питання  академічної доброчесності  здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників кафедр; особливості екзаменаційної сесії на ФПО; проведення практики на 4 та 5 курсах та інше.
 Традиційно кожна  циклова комісія  розглянула та затвердила навчально–методичні матеріали кафедр з подальшим спрямуванням їх на розгляд ЦМР.

16.06.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту