Засідання Центральної методичної ради

Засідання Центральної методичної ради

  Завершальне в поточному навчальному році засідання Центральної методичної ради університету модерувала проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти, доцент Світлана Моргунцова. У засіданні взяв участь проректор з наукової роботи, професор Валерій Туманський.
  Члени  Центральної методичної ради  затвердили звіти про роботу ЦМР, циклових методичних комісій і навчально–медичного відділу за  2021-2022 навчальний рік і обговорили та затвердили плани роботи цих структур на  2022-2023 навчальний  період.
  Декани факультетів  доповіли про  перевірку протягом навчального року роботи кафедр щодо планування та здійснення освітнього процесу.
  Присутні зосередили увагу також  на розгляді питання  готовності до заліково-екзаменаційної сесії, заслухавши  повідомлення  деканів факультетів, керівника  ЦДО та телемедицини, старшого викладача Вадима Дмитрієва, голів циклових методичних комісій
  Після повідомлення голови Ради з навчально-методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів професора Юрія Резніченка, члени ЦМР затвердили методичні матеріали кафедр.
 
  Рішення ЦМР від 26 травня 2022 р.
 
26.05.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту