Долаючи психологічне напруження, притаманне воєнному часу, учасники освітнього процесу ЗДМУ активно працюють за всіма напрямками діяльності. Зокрема, логічним підсумком завершується навчання 13 молодих педагогів Запорізького державного медичного університету, котрі мають досвід роботи зі студентами менше трьох років, і упродовж року вдосконалювали свою майстерність у Школі молодого викладача.
Навчальний період був досить насиченим. Зразки різних форм методики викладання, особливості ораторського мистецтва та інші актуальні теми молоді подали керівники Школи, завідувачки кафедр культурології та українознавства і суспільних дисциплін, професорки Ольга Турган та Ірина Утюж, досвідчені доценти цих кафедр. Навчальний план традиційно включав ознайомлення молодих викладачів, представників різних кафедр університету, з передовими теоретичними та практичними напрацюваннями світової освітньої системи вищої школи в медицині. Було передбачено розширення професійних педагогічних компетенцій викладача у навчально-методичній, організаційно-документальній і виховній роботі із залученням сучасних психологічних, педагогічних, мовно-комунікаційних, інформаційних технологій роботи зі студентською молоддю. Під час занять використовували різноманітні інтерактивні форми обміну практичним досвідом з більш досвідченими педагогами ЗДМУ, що дало змогу обговорити і знайти оптимальні педагогічні рішення проблем, які можуть виникнути в роботі молодого викладача.
27 квітня на платформі Teams відбулося останнє в цьому навчальному році заняття Школи, у якому взяли участь ректор університету, професор Юрій Колесник та проректор з науково – педагогічної, навчальної роботи та якості освіти, кандидат біологічних наук, доцент Світлана Моргунцова. Професор Ольга Турган підсумувала цьогорічну роботу, відзначила добротно виконану письмову індивідуальну роботу кожного зі слухачів на одну з актуальних педагогічних проблем у царині викладання свого предмету.
Доцент кафедри культурології та українознавства Юрій Ганошенко провів традиційне підсумкове анкетування щодо ефективності діяльності Школи молодого викладача, що дасть можливість оновити наступного року тематику й внести корективи в тематичний план, додаючи актуальні для молодого викладача проблеми й теми для обговорення. Також доцентка кафедри суспільних дисциплін Наталія Спиця провела практикум «Мистецтво презентації як візуалізації змісту навчального матеріалу: від ідеї та структури до реалізації», який згодиться усім молодим педагогам.