Засідання Центральної методичної ради

Засідання Центральної методичної ради

 Сьогодні за головування ректора ЗДМУ професора Юрія Колесника відбулося засідання Центральної методичної ради онлайн, на платформі MS Teams. Модерувала засідання проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та якості освіти доцент Світлана Моргунцова.  
 Першим питанням черги денної учасники Ради заслухали інформацію щодо  впровадження в навчальний процес симуляційного навчання. З конструктивним аналізом проблеми та проекцією на перспективу виступили декани медичних факультетів та II міжнародного: доценти Володимир Компанієць, Юрій Полковніков, Максим Шишкін і Тарас Іваненко.
 Завідувач кафедри медичної та фармацевтичної інформатики і новітніх технологій професор Олексій Рижов поінформував про методичні аспекти впровадження інформаційних технологій в навчальний процес на кафедрах та заходи щодо його покращення.
 Учасники відеоконференції приділили особливу увагу питанню підготовки до заліково-екзаменаційної сесії. В обговоренні взяли участь декани факультетів, голови ЦМК, завідувачі кафедр. Затверджено відповідні  матеріали.
 Про стан моніторингу навчального процесу на кафедрах університету доповів керівник ЦДО та телемедицини, старший викладач Вадим Дмитрієв.
 Учасники засідання предметно і конструктивно підійшли до розгляду питання про підготовку та проведення практики як важливої складової навчального процесу. Своїми думками про  максимально ефективну організацію практики в нинішніх умовах поділилися декани медичних, фармацевтичних та II міжнародного факультетів.
 Після інформації голови Ради з навчально–методичного забезпечення та підвищення кваліфікації викладачів, професора Юрія Резніченка, ЦМР затвердила методичні матеріали кафедр.

 

Рішення ЦМР від 28 квітня 2022 р.

 

28.04.2022

69035, м. Запоріжжя, проспект Маяковського, буд. 26,
перший навчальний корпус, кімната 108

Телефон: (061) 233-50-89

Відправити E-mail

Офіційний сайт ЗДМФУ             Увага! Використання матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на сайт навчального відділу ЗДМФУ.

Мапа сайту